FOREX

Posiadamy najlepsze narzędzia handlowe i czołowych specjalistów, aby pomóc Ci uzyskać maksymalne korzyści ze swoich inwestycji.

  • Niskie spready
  • Dźwignia od 1: 100 do 1: 400
  • Konto bez opłaty SWAP
  • Brak prowizji

Dział wsparcia LexaTrade jest zawsze gotów udzielić Ci pomocy telefonicznie, przez e-mail lub czat online. Posiadamy wielojęzyczną obsługę klienta, która jest dostępna w każdej chwili. Nasi eksperci będą Ci towarzyszyć na każdym etapie.

Godziny handlu

KapitałGodziny handlu (GMT):Dzienny czas przerwy (GMT):
Wszystkie aktywa ForexNiedz 22:00 – Pt 22:00

Stałe spready, WEB platform

Typ kontaMiniStandardZłotoPlatyna
Para walutowaSpreadSpreadSpreadSpread
AUD/CAD3.83.332.6
AUD/CHF3.73.22.92.5
AUD/HUF29.829.32928.6
AUD/JPY3.22.72.42
AUD/NZD4.94.44.13.7
AUD/USD2.72.21.91.5
CAD/CHF3.93.43.12.7
CHF/JPY43.53.22.8
CHF/NOK47.346.846.546.1
CHF/PLN21.51.20.8
EUR/AUD3.32.82.52.1
EUR/CAD3.42.92.62.2
EUR/CHF32.52.21.8
EUR/CZK5554.554.253.8
EUR/DKK5.24.74.44
EUR/GBP2.82.321.6
EUR/HKD6463.563.262.8
EUR/HUF3635.535.234.8
EUR/JPY3.42.92.62.2
EUR/MXN3736.536.235.8
EUR/NOK4039.539.238.8
EUR/NZD76.56.25.8
EUR/PLN2524.524.223.8
EUR/RUB421.50421.20420.90420.50
EUR/SEK3736.536.235.8
EUR/SGD4443.543.242.8
EUR/TRY12.51211.711.3
EUR/USD2.521.71.3
EUR/ZAR8887.587.286.8
GBP/AUD5.95.45.14.7
GBP/CAD6.86.365.6
GBP/CHF5.554.74.3
GBP/DKK173172.5172.2171.8
GBP/HUF2928.528.227.8
GBP/JPY3.83.332.6
GBP/NOK76.976.476.175.7
GBP/NZD8.27.77.47
GBP/PLN3231.531.230.8
GBP/SEK66.966.466.165.7
GBP/SGD54.54.23.5
GBP/TRY23.623.122.822.4
GBP/USD2.92.42.11.7
GBP/ZAR144143.5143.2142.8
HKD/JPY3029.529.228.8
NOK/JPY1615.515.214.8
NZD/CAD4.13.63.32.9
NZD/CHF43.53.22.8
NZD/JPY3.93.43.12.7
NZD/SGD54.54.23.8
NZD/USD2.92.42.11.7
SEK/JPY6.66.15.85.4
SGD/JPY5756.556.255.8
TRY/JPY3635.535.234.8
UKO/USD21.51.20.8
USD/CAD3.12.62.31.9
USD/CHF2.521.71.3
USD/CZK7473.573.272.8
USD/DKK104103.5103.2102.8
USD/HKD6463.563.262.8
USD/HUF3332.532.231.8
USD/JPY2.62.11.81.4
USD/MXN44.243.743.443
USD/NOK41.440.940.640.2
USD/PLN29.52928.728.3
USD/RUB281.50281.20280.90280.50
USD/SEK37.637.136.836.4
USD/SGD4443.543.242.8
USD/TRY14.614.113.813.4
USD/ZAR124.5124123.7123.3
ZAR/JPY2.521.71

Zmienne spready, platforma MT4

Typ kontaMiniStandardZłotoPlatynaECN
Para walutowaSpreadSpreadSpreadSpreadSpread
AUD/CAD3.332.72.31.8
AUD/CHF3.22.92.62.21.7
AUD/HUF29.32928.728.327.8
AUD/JPY2.72.42.11.71.2
AUD/NZD4.44.13.83.42.9
AUD/USD2.21.91.61.20.7
CAD/CHF3.43.12.82.41.9
CHF/JPY3.53.22.92.52
CHF/NOK46.846.546.245.845.3
CHF/PLN1.51.20.90.50
EUR/AUD2.82.52.21.81.3
EUR/CAD2.92.62.31.91.4
EUR/CHF2.52.21.91.51
EUR/CZK54.554.253.953.553
EUR/DKK4.74.44.13.73.2
EUR/GBP2.321.71.30.8
EUR/HKD63.563.262.962.562
EUR/HUF35.535.234.934.534
EUR/JPY2.92.62.31.91.4
EUR/MXN36.536.235.935.535
EUR/NOK39.539.238.938.538
EUR/NZD6.56.25.95.55
EUR/PLN24.524.223.923.523
EUR/RUB732.5732.2731.9731.5731
EUR/SEK36.536.235.935.535
EUR/SGD43.543.242.942.542
EUR/TRY1211.711.41110.5
EUR/USD21.71.410.5
EUR/ZAR87.587.286.986.586
GBP/AUD5.45.14.84.43.9
GBP/CAD6.365.75.34.8
GBP/CHF54.74.443.5
GBP/DKK172.5172.2171.9171.5171
GBP/HUF28.528.227.927.527
GBP/JPY3.332.72.31.8
GBP/NOK76.476.175.875.474.9
GBP/NZD7.77.47.16.76.2
GBP/PLN31.531.230.930.530
GBP/SEK66.466.165.865.464.9
GBP/SGD4.24.23.93.53
GBP/TRY23.122.822.522.121.6
GBP/USD2.42.11.81.40.9
GBP/ZAR143.5143.2142.9142.5142
HKD/JPY29.529.228.928.528
NOK/JPY15.515.214.914.514
NZD/CAD3.63.332.62.1
NZD/CHF3.53.22.92.52
NZD/JPY3.43.12.82.41.9
NZD/SGD4.54.23.93.53
NZD/USD2.42.11.81.40.9
SEK/JPY6.15.85.55.14.6
SGD/JPY56.556.255.955.555
TRY/JPY35.535.234.934.534
UKO/USD1.51.20.90.50
USD/CAD2.62.321.61.1
USD/CHF21.71.410.5
USD/CZK73.573.272.972.572
USD/DKK103.5103.2102.9102.5102
USD/HKD63.563.262.962.562
USD/HUF32.532.231.931.531
USD/JPY2.11.81.51.10.6
USD/MXN43.743.443.142.742.2
USD/NOK40.940.640.339.939.4
USD/PLN2928.728.42827.5
USD/RUB48.648.34847.647.1
USD/SEK37.136.836.536.135.6
USD/SGD43.543.242.942.542
USD/TRY14.113.813.513.112.6
USD/ZAR124123.7123.4123122.5
ZAR/JPY2.521.710.5

Rolling Commission

Jeśli pozycja pozostanie otwarta i zostanie przedłużona na następny dzień, z rachunku handlowego zostanie pobrana prowizja za korzystanie z pożyczki. Wysokość prowizji zależy od kwoty transakcji i wynosi 0,005% jej wielkości. Prowizja jest pobierana o 00:00 GMT.

Kursy walut